Tipsport extraliga ledního hokeje, 44. kolo: PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 2:1

ZLÍN - Hokejisté PSG Zlín zvítězili v nedělním utkání 44. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad BK Mladá Boleslav 2:1, když museli otáčet nepříznivý stav. Rozhodující branku vstřelil ve 48. minutě útočník Michal Důras, který skóroval v šestém zápase v řadě. Tipsport extraliga ledního hokeje, 44. kolo: ...

ZLÍN – Hokejisté PSG Zlín zvítězili v nedělním utkání 44. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad BK Mladá Boleslav 2:1, když museli otáčet nepříznivý stav. Rozhodující branku vstřelil ve 48. minutě útočník Michal Důras, který skóroval v šestém zápase v řadě.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 44. kolo:

PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) Branky: 40. Kubiš (P. Holík, D. Řezníček), 48. Důras (I. Rachůnek) – 20. Divíšek (Hay). Rozhodčí: Homola, Smitka – Bejček, Charvát. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Diváci: 4866.

Sestavy:PSG Zlín: Sedláček – M. Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, D. Řezníček, Míka, Lučka – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, Balán, I. Rachůnek – Kubiš, T. Sýkora, Sivák – P. Holík, Roman Vlach, Ondráček. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach.BK Mladá Boleslav: Schwarz – Hay, Mikuš, Marušák, Lehikoinen, Žabka, Chaloupka – Boháč, Divíšek, Gajovský – Bahenský, J. Štefanka, Hyka – Pabiška, Tvrdík, Plodek – Loskot, D. Vrbata, Nouza – Matějovský. Trenéři: Miloš Holaň a Vladimír Hiadlovský.