Tipsport extraliga ledního hokeje, 47. kolo: PSG Zlín – HC Sparta Praha 3:0

ZLÍN - Hokejisté PSG Zlín zvítězili v úterním utkání 47. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad Spartou Praha 3:0. Rozhodující branku vstřelil ve 35. minutě útočník Petr Holík, gólman Tomáš Duba popáté v sezoně udržel čisté konto. Tipsport extraliga ledního hokeje, 47. kolo: HC Kometa Brno - HC Sparta Pra...

ZLÍN – Hokejisté PSG Zlín zvítězili v úterním utkání 47. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad Spartou Praha 3:0. Rozhodující branku vstřelil ve 35. minutě útočník Petr Holík, gólman Tomáš Duba popáté v sezoně udržel čisté konto.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 47. kolo:

HC Kometa Brno – HC Sparta Praha 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Branky: 35. Holík (Ondráček), 49. Ondráček (Matějíček), 53. Köhler (Hamrlík, Galvas). Rozhodčí: Homola, Souček – Lhotský, Rozlílek. Vyloučení: 3:6, navíc Gulaši (S) na 5 minut a do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 5005.

Sestavy:
PSG Zlín: Duba – Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, D. Řezníček, Míka, Matějíček, Bořuta – Balaštík, Leška, Kubiš – Důras, T. Sýkora, I. Rachůnek – F. Čech, Balán, Köhler – Holík, Roman Vlach, Ondráček. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach.

HC Sparta Praha: Pöpperle – Husák, Gulaši, Philipp, Jan Hanzlík, Macholda, O’Brien, Zacpálek – Ton, Broš, Kratěna – Bartánus, Rubeš, S. Treille – Žalčík, Karpov, Luňák – Kafka, Dragoun, Hromas – Přibyl. Trenéři: Miloslav Hořava st. a Radim Rulík.