Silnice ve Zlínském kraji jsou většinou sjízdné bez problémů

ZLÍN - Silnice ve Zlínském kraji jsou v pátek většinou sjízdné bez omezení. Podle silničářů je nutná zvýšená opatrnost jen na komunikacích na Valašsku a na Zlínsku. Na Hornolidečsku, Brumovsku, Vsetínsku a Valašskomeziříčsku jsou teploty od minus jednoho do plus jednoho stupně Celsia a je oblačno. Silnice I. třídy j...

ZLÍN – Silnice ve Zlínském kraji jsou v pátek většinou sjízdné bez omezení. Podle silničářů je nutná zvýšená opatrnost jen na komunikacích na Valašsku a na Zlínsku.

Na Hornolidečsku, Brumovsku, Vsetínsku a Valašskomeziříčsku jsou teploty od minus jednoho do plus jednoho stupně Celsia a je oblačno. Silnice I. třídy jsou holé, vlhké a sjízdné se zvýšenou opatrností.

Na Kroměřížsku ukazuje teploměr jeden až dva stupně Celsia, je oblačno, mrholí a místy je kouřmo. Cesty všech tříd jsou holé, vlhké a sjízdné bez omezení.

Na Zlínsku se teploty drží mezi nula až dvěma stupni Celsia a je zataženo. Veškeré vozovky jsou holé, vlhké nebo mokré a sjízdné se zvýšenou opatrností.

Na Uherskohradišťsku je nula až dva stupně Celsia a je oblačno. Komunikace I., II. i III. třídy jsou holé, vlhké a sjízdné bez omezení.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x