Tipsport extraliga ledního hokeje, 51. kolo: PSG Zlín – HC Eaton Pardubice 2:3 po prodl.

ZLÍN - Hokejisté Zlína prohráli v pátečním utkání 51. kola Tipsport extraligy na domácím ledě s Pardubicemi 2:3 po prodloužení. Vítězný gól vstřelil v 64. minutě útočník Jan Kolář, Východočeši si zajistili účast ve čtvrtfinále play-off. Tipsport extraliga ledního hokeje, 51. kolo: PSG Zlín - HC Eaton Pardu...

ZLÍN – Hokejisté Zlína prohráli v pátečním utkání 51. kola Tipsport extraligy na domácím ledě s Pardubicemi 2:3 po prodloužení. Vítězný gól vstřelil v 64. minutě útočník Jan Kolář, Východočeši si zajistili účast ve čtvrtfinále play-off.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 51. kolo:

PSG Zlín – HC Eaton Pardubice 2:3 po prodl. (1:1, 1:1, 0:0 – 0:1)

Branky: 2. Balaštík (M. Hamrlík, Linhart), 40. Roman Vlach (Kubiš) – 16. Špirko (Bartek, Mezei), 32. Špirko (Bartek), 64. Kolář I.. Rozhodčí: Šindler, Šír – Jelínek, Pešek. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. Diváci: 5493.

Sestavy:
PSG Zlín: Sedláček – M. Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Míka, Řezníček, Matějíček, Lučka – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, T. Sýkora, I. Rachůnek – F. Čech, Balán, Sivák – Holík, Roman Vlach, Kubiš. Trenéři: Zdeněk Venera a Rostislav Vlach.

HC Eaton Pardubice: M. Růžička – F. Kaberle, Kočí, Kolář II, Jillson, Mezei, Píša, M. Drtina, Mocek – Kolář I, Koukal, Rákos – Somík, Radil, Bartek – Pineault, Špirko, Buchtele – Semorád, Kousal, Zohorna. Trenéři: Josef Jandač a Pavel Hynek.