Na Kyčerce ve Velkých Karlovicích leží až 70 centimetrů sněhu, návštěvníky čeká bohatý program

VELKÉ KARLOVICE - Dobré lyžařské podmínky hlásí na víkend Ski areál Synot Kyčerka ve Velkých Karlovicích. Mluvčí holdingu Synot Magda Pekařová agenturu Mediafax v pátek informovala, že na sjezdovkách leží 30 až 70 centimetrů sněhu. V provozu jsou všechny vleky, provozní doba je od 8 do 16 hodin, v úterý, ve čtvrtek,...

VELKÉ KARLOVICE – Dobré lyžařské podmínky hlásí na víkend Ski areál Synot Kyčerka ve Velkých Karlovicích. Mluvčí holdingu Synot Magda Pekařová agenturu Mediafax v pátek informovala, že na sjezdovkách leží 30 až 70 centimetrů sněhu.

V provozu jsou všechny vleky, provozní doba je od 8 do 16 hodin, v úterý, ve čtvrtek, v pátek a v sobotu navíc mohou lyžaři využít večerní lyžování.

V sobotu a v neděli se na Kyčerce uskuteční také Prázdninová grilovačka pod sjezdovků, a to na terase Hospody Kyčerka. V neděli se navíc uskuteční lyžařský závod nazvaný Ski fičák pod Kantorkú. Pojede se ve třech kategoriích – sněhuláčci (do šesti let), eskymáci (od šesti do devíti let) a sněženky a machři (od devíti do 12 let). Prezentace začne ve 13.15 hodin, start závodu je na programu ve 14 hodin. Startovné je zdarma, závodníci si musejí pouze zakoupit jízdenku na malý vlek.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x