Cyklostezka Bečva se dočká nových webových stránek

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Ještě v průběhu letošního roku budou inovovány webové stránky Cyklostezky Bečva. Agenturu Mediafax o tom informovala Vendula Králová z valašskomeziříčské radnice s tím, že to vyplynulo ze společného jednání města Valašské Meziříčí, Hranické rozvojové agentury a centrál cestovního ruchu.

„Našim hlavním cílem je dokončení druhé části webového informačního portálu, který bude doplněn například o kalendář akcí, fotogalerii, programy pro vybrané cílové skupiny nebo možnost naplánování výletů,“ konstatovala projektová manažerka z Hranické rozvojové agentury Michaela Škrobánková.

Počítá se i s využitím nové technologie GPS. „Chceme zpracovat trasu cyklostezky do softwarového souboru, který bude na webových stránkách volně ke stažení včetně informací o turistických cílech a zajímavostech, které je možné na trase vidět,“ doplnila Škrobánková.

Jednou z nebližších společných propagačních akcí bude slavnostní zahájení sezony na Cyklostezce Bečva, které by se mělo uskutečnit v sobotu 30. dubna. „Tato akce by se mohla stát pravidlem, podrobnosti jsou zatím v jednání,“ dodal vedoucí oddělení regionálního rozvoje valašskomeziříčské radnice Daniel Šulák.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x