Na Razule se bude lyžovat levněji

VELKÉ KARLOVICE - Všechny permanentky i bodové jízdenky budou ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích od středy o 20 procent levnější. Agentuře Mediafax to za turistický resort Valachy řekla Martina Žáčková s tím, že areál zavádí mimosezonní ceny.

Zároveň bude ve středisku ukončen provoz snowtubingu, snowparku a také večerního lyžování. „Pro snowtubing už není sněhová pokrývka dostatečně rychlá. Večerní lyžování rušíme kvůli tomu, abychom šetřili povrch sjezdovek. Sněhu máme stále dost, na sjezdovkách je 55 až 60 centimetrů, ale vzhledem k vyšším teplotám přes den je již náročnější jeho úprava,“ uvedl šéf Ski areálu Razula Leo Bača.

I po zavedení mimosezonních cen bude ve Ski areálu Razula dál pokračovat bonusová akce Lyžuj a plav, díky které mohou lyžaři při zakoupení alespoň půldenního skipasu Razula a celodenního skipasu Horal získat hodinový vstup zdarma do termálních bazénů v hotelu Horal. Hodinový vstup zdarma platí ještě dva měsíce po zakoupení skipasu.

Do konce sezony chystá Ski areál Razula ještě několik doprovodných akcí. Nabídne ještě dva gurmánské víkendy v Gril srubu Razula a sezonu oficiálně ukončí 26. března oblíbeným závodem Razula Open Cup. „Jsme přesvědčení, že do 26. března ještě sněhová pokrývka určitě vydrží. Poté už bude sezona doznívat a vleky se definitivně zastaví v závislosti na aktuálním počasí,“ doplnil Bača.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x