Práce na rozšíření obchodního centra Centro Zlín jsou před dokončením

ZLÍN - Do obchodního centra Centro Zlín v Malenovicích se už brzy budou stěhovat noví prodejci, práce na rozšíření centra jsou totiž pomalu u konce. Agentuře Mediafax to v úterý oznámil Jaroslav Janečka z komunikační agentury Hexxa.

Stavbaři již budovu zvenčí prakticky dokončili, nyní se pracuje především na úpravách prostor pro nájemce. Těmi budou Electro World, Mountfield a prodejce hraček a dalšího zboží pro děti Dráčik. Prodejci vše směřují k tomu, aby první zákazníky mohli přivítat do poloviny června.

Centro Zlín vzniklo jako první obchodní centrum ve Zlínském kraji v roce 2000. V hlavní budově je umístěn hobbymarket, hypermarket a přes 40 dalších obchodů zaměřených hlavně na módu a volný čas. Druhý objekt s většími samostatnými prodejnami byl postaven v roce 2004. Nyní v něm sídlí například prodejci nábytku, koberců či vybavení koupelen. V současnosti dokončovaná přístavba se týká právě tohoto objektu. Práce na ní byly zahájeny letos v únoru a celkem si vyžádaly asi 50 milionů korun. „Jsme rádi, že se nám daří dodržet harmonogram prací a věříme, že ještě v průběhu tohoto měsíce zvládneme kolaudační řízení. Zákazníkům se nové prodejny otevřou v první polovině června,“ konstatoval ředitel Centro Zlín František Rochovanský.

Prodejna Electro Worldu s 2250 metry čtverečními bude první ve Zlínském kraji. Electro World je jedním z největších evropských řetězců zaměřených na prodej elektroniky a elektrospotřebičů. Na český trh vstoupil v roce 2002.

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu. V tomto případě jde o přesun prodejny do vhodnějších prostor. „V atraktivních prostorách nabídneme podstatně vyšší komfort pro nakupující s možností představit nově i náš sortiment,“ poznamenal Miloslav Marcoň, oblastní manažer prodeje Mountfield.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x