V přehradě u Přílep na Kroměřížsku se utopila čtyřicetiletá žena

PŘÍLEPY - Policejní potápěči vytáhli v sobotu večer z přehrady u Přílep na Kroměřížsku mrtvolu čtyřicetileté ženy. Agentuře Mediafax to v neděli řekla zlínská policejní mluvčí Jana Bartíková.

Po ženě pátralo padesát policistů, záchranářů a příbuzných. Ti ženu postrádali od pátečního večera. „Policisté ihned prověřili místa, kde by mohla být, její známé, přátele, ale i nemocnice. Pátrací akce se naplno rozjela v sobotu, když se u přehrady u Přílep našly její osobní věci,“ řekla Bartíková.

Ženu začali hledat policisté z nejbližších obvodních oddělení. Hlídky pak doplnili také policisté, zajištující pořádek u Barum rallye – operační důstojníci je totiž stáhli z nejbližších rychlostních zkoušek, aby posílili pátrací akci. Do hledání se zapojili i hasiči a dobrovolníci, ženu nakonec marně hledalo téměř padesát lidí.

Výsledek hledání přineslo až nasazení policejních potápěčů, kteří v sobotu večer vytáhli tělo ženy z přehrady. „Prověřujeme, co se přesně stalo. Přesnou příčinu úmrtí nám prozradí až zdravotní pitva,“ řekla policejní mluvčí. Dodala, že z prvního ohledání vyplynulo, že žena nezemřela cizím zaviněním.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x