Hokejová Tipsport extraliga, 3. kolo: PSG Zlín – Rytíři Kladno 2:3 po samostatných nájezdech

ZLÍN - Hokejisté Kladna zvítězili v úterním utkání 3. kola Tipsport extraligy na ledě PSG Zlín 3:2 po samostatných nájezdech. Rozhodující gól vstřelil ve třetí sérii útočník Jaroslav Kalla.

V minulé sezoně hráči Kladna ve Zlíně ani jednou neskórovali. Nelichotivou sérii ukončil po 160 minutách Kalla, který vyrovnal jen 43 vteřin po úvodní trefě Sýkory. Zlín poslal opět do vedení ve dvojnásobné početní výhodě kapitán Čajánek, ovšem hosté díky Kafkovi srovnali.

Kladenští mohli utkání ukončit v prodloužení, jenže nepotresali faul Kubiše. Nakonec se svěřenci trenéra Zdeňka Vojty dalšího bodu přece jen dočkali při nájezdech. Kromě Kally se prosadil i Hlaváč, v dresu Zlína uspěl pouze Leška.

Hokejová Tipsport extraliga, 3. kolo:

PSG Zlín – Rytíři Kladno 2:3 po sam. nájezdech (2:1, 0:1, 0:0 – 0:0)

Branky: 5. T. Sýkora (Honejsek, F. Čech), 17. Čajánek (Köhler, Hamrlík) – 5. Kalla (Toman), 29. Kafka (Dragoun, Hovorka), rozhodující nájezd Kalla. Rozhodčí: Minář, Polák – Bryška, Novák. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. Diváci: 4655.

Sestavy:
PSG Zlín: Sedláček – M. Hamrlík, Linhart, Matějíček, Galvas, Zámorský, Lučka, Tesařík, Řezníček – Holík, Leška, Köhler – Důras, Čajánek, Veselý – Ondráček, Roman Vlach, Kubiš – Honejsek, T. Sýkora, F. Čech. Trenéři: Rostislav Vlach a Josef Turek.

Rytíři Kladno: Chábera – Lepine, Toman, L. Procházka, Piskáček, Skrbek, Drtina, David Růžička – Hlaváč, Patera, Kuchler – Kalla, Hovorka, Dragoun – M. Látal, Knotek, Bicek – Valský, Lukáč, Kafka. Trenéři: Zdeněk Vojta a Petr Tatíček.