Nový Zlin.cz je tady, vítejte na jeho stránkách!

Přehlednější strukturovaný obsah, moderní design v intencích současných trendů, mnohem více fotografií, originální videa, která jinde nenajdete, názory osobností nejen ze Zlínského kraje. Takový teď bude informační server zlin.cz. Je výsledkem dlouhodobé práce lidí, kteří jej připravují proto, aby naplnili vaše představy o moderním zpravodajském webu. Ani v nové podobě nejde o hotové dílo - web zlin.cz  budeme dál rozvíjet tak, aby stále více uspokojoval potřeby vás, našich čtenářů.

run_function(‚id‘,’28‘,’14714′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚132‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚14714‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’28‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Rádi vám například nabídneme oblíbenou službu Kam na oběd, stejně tak aktuální pohled webových kamer. Zprávy nově třídíme do přehledných rubrik, daleko více než v minulosti je doplňujeme  fotografiemi. Aktuality nabízíme v rubrikách Co se děje, Politika a ekonomika, Hasiči a policie, Kultura a sport v regionu. Zpravodajství regionálních televizí prezentujeme v rubrice TV. Na hlavní straně zlin.cz nepřehlédněte Akce – jen si vybrat zda do kina, divadla či za sportem. Na nových stránkách dostávají prostor také osobnosti nejen Zlínského kraje, zamýšlení se nad aktuálními tématy a originální komentáře shrnují jejich Bloky. Stejně jako o zpravodajství událostech v kraji můžete i o nich diskutovat prostřednictvím facebooku.

Mnoho užitečných informací pak přináší Kraj +, pomůže třeba turistům, ale i těm, kteří hledají adresář institucí či služeb. Podívat se tu můžete i na stránky zlínského hokeje či Útulku pro opuštěná zvířata.

U jednotlivých článků naleznete takzvané štítky, pomocí kliků na ně se dostanete na další materiály se stejnou či související tematikou.

Články můžete jednoduše sdílet na sociálních sítích nebo odeslat mailem.

Tvůrci nového webu zlin.cz dělali vše pro to, aby vám web poskytoval mnohem více informací jednodušší cestou.  Na adrese novyzlin2011@zlin.cz se těšíme na vaše názory a připomínky, jak se to podařilo a jak vše zlepšovat k vaší spokojenosti.

--> --> --> --> -->