Hokejová Tipsport extraliga, 49. kolo: PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 2:3 po prodl.

ZLÍN - Hokejisté Karlových Varů zvítězili v pátečním utkání 49. kola Tipsport extraligy na ledě PSG Zlín 3:2 po prodloužení, když dokázali ve třetí části stáhnout dvougólové manko. Rozhodující branku vstřelil v 64. minutě v přesilové hře obránce Petr Gřegořek.

Tipsport extraliga ledního hokeje, 49. kolo:

PSG Zlín – HC Energie Karlovy Vary 2:3 po prodl. (0:0, 1:0, 1:2 – 0:1)

Branky: 28. Holík (Leška), 42. Čajánek (Tesařík, Důras) – 44. Pech (Gawryletz, Gřegořek), 46. Kumstát (Pech), 64. Gřegořek (Gawryletz, Pech). Rozhodčí: Baluška, Konc (oba SR) – Gebauer, Lederer. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:2. Diváci: 3827.

Sestavy:

PSG Zlín: Horčička – Hamrlík, Linhart, Galvas, Zámorský, Tesařík, Řezníček, Míka, Matějíček – Holík, Leška, Köhler – Důras, Čajánek, O. Veselý – Melenovský, Roman Vlach, Ondráček – Kubiš, Fořt, F. Čech.

HC Energie Karlovy Vary: Mensator – Gründling, Gulaši, Lučka, P. Mocek, Gřegořek, Prošek, M. Rohan, Gawryletz – Zucker, Skuhravý, Kotrla – Kumstát, Pech, Zaťovič – Skladaný, T. Sýkora, Dej – T. Rohan, Kuběna, Vachovec. Trenéři: Vladimír Kýhos, Martin Pešout a Pavel Kněžický.