Tvrdé imperativní dilema hokejistů PSG Zlín: buď výhra v Třinci, anebo konec sezóny

Prohráli v Třinci ve třetím duelu předkola play off jasně 2:6 a naráz stojí tam, kde být rozhodně nechtěli… Na pokraji vyřazení ještě před zahájením bojů ve čtvrtfinále, kam se v posledních letech probojovávali se železnou pravidelností. Zlínští hokejisté se musí po včerejším ocelářském direktu rychle otřepat.

Na ten zápas musíme co nejrychleji zapomenout, jako by nebyl, musíme jej vymazat z hlav,“ vyjádřil se pro klubový web nejzkušenější obránce Martin Hamrlík.

To, že Berani prohráli vyšším rozdílem, prý nikoho nefrustruje. „Myslím, že je to dokonce lepší, než když se plahočíte, držíte vyrovnaný stav a prohrajete smolně o gól,“ domnívá se osmatřicetiletý bek.

Podle trenéra Rostislava Vlacha nehrál tým tak špatně, jak napovídá výsledek. „Dostali jsme ale gól ve vlastní přesilovce, to byla velká rána a přispělo to k rozhodnutí,“ domnívá se první muž zlínské lavičky.

Zlínské trápí v sérii Miloslav Hořava, ve Zlíně proměnil rozhodující nájezd, včera skóroval dvakrát. Připojil s k němu dvěma zásahy v přesilovkách i obránce Lukáš Zíb. „Určitě nás dnes čeká urputná bitva, Zlín se stoprocentně nevzdá, bude to ještě těžké,“ říká.

Fotogalerie

run_function(‚id‘,’41‘,’14135′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚283‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚14135‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’41‘;‘,’a:0:{}‘); ?>