Habanec podepsal ve Slovácku smlouvu na dva roky, změny v kádru zatím neplánuje

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Svatopluk Habanec je od pondělí novým treném prvoligových fotbalistů Slovácka, na východě Moravy podepsal smlouvu na dva roky. Informaci potvrdil mluvčí klubu František Uhříček.

Habance čeká zodpovědnost nejen za výsledky A-týmu. „Bude mít odpovědnost také za juniorský celek a B-tým, kde bude spolupracovat s trenérem Palinkem, a v juniorce pak s panem Vajčnerem,“ konstatoval ředitel klubu Vladimír Krejčí.

Svatopluk Habanec chce týmu okupujícímu s jediným bodem poslední příčku Gambrinus ligy rychle vrátit sebevědomí. „Prvořadý úkol je teď pro mě poznání týmu, impulz do kabiny, nastavení určitých pravidel směrem ke kabině,“ prohlásil nový trenér Slovácka.

Radikální zásahy do kádru po nevydařeném vstupu nového prvoligového ročníku zatím neplánuje. „Kádr znám neúplně, ale intenzivně se s ním seznamuji. Co se hráčů týká, tak je určitě z čeho vybírat a neplánujeme zatím žádné pohyby v kádru,“ odpověděl Habanec na otázku, zda nechce ještě v průběhu přestupového období posílit mužstvo o nějakého hráče.

Páteční remíze Slovácka 2:2 s pražskou Duklou a zisku prvního bodu přihlížel Habanec pouze z tribuny. Trenérskou premiéru na lavičce Slovácka tak podstoupí v sobotu 25. srpna v Uherském Hradišti při domácím utkání s Teplicemi.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x