Berani trkají dál. Na ledě Komety vyhráli 4:3 po nájezdech

Pošesté v řadě jedou hokejisté PSG Zlín z ledů soupeře s bodovou nadílkou. V mimořádně dramatickém duelu moravských rivalů vyhráli na ledě Komety Brno 4:3 po nájezdech.

Zápas se přitom nevyvíjel pro Zlínské zrovna příznivě, Berani po sérii promarněných šancí prohrávali koncem první části hry 0:2. Do šaten ale skleslí nemířili. Chvíli před sirénou vlil naději Pavel Kubiš. „Byla to trefa do prázdné, po chybě Trvaje mi to Petr Holík dal jako na pozlaceném podnosu.“

Ve druhé části vyrovnal Leška, domácí znovu vedli, ale Ondráček tři minuty před koncem zase srovnal.

Pak mohli domácí slupnout všechny tři body, ale Zohornu v 60. minutě při trestném střílení vychytal Horčička.

V prodloužení si oba týmy zahrály přesilovku, ale rozhodovaly až nájezdy. Definitivně pečetil dva body Köhler, stalo se tak až v sedmé sérii poněkud hororových nájezdů.

PSG si tak pozvalo před reprezentační pauzou fanoušky na duel s Libercem, hraje se v neděli od 17 hodin. Diváci se těší na to, že domácí utnou sérii tří porážek na vlastním ledě.