Video a fotogalerie: Zlínského vorvaně 2012 vyhrála škola z Valašských Klobouk

V třináctém ročníku mezinárodní soutěže Zlínský vorvaň zvítězila Základní škola Valašské Klobouky. Na druhém místě za ní se umístili žáci Základní školy Jana Amose Komenského z Púchova, třetí příčku pak obsadila Základní škola Vlára Slavičín, která navíc získala i cenu pro nejlépe fandící publikum.

Netradičního sportovního klání se zúčastnilo celkem třiatřicet základních škol, přičemž soutěžící byli ze Zlínského kraje i ze sousedního Slovenska. Vedle soutěžních disciplín věnovala porota pozornost také nejlepší image publika, kterou si vysoutěžila základní škola Hutisko Solanec. Novinkou letošního ročníku pak byla cena poroty, kterou předseda poroty Václav Upír Krejčí předal za sympatie Základní škole Jana Amosa Komenského z Púchova.

Celkem se soutěžilo ve čtyřech disciplínách, člunkový běh připravila například Městská policie Zlín, disciplínu s názvem Boccia zase Zlínské aplikované sporty.

„Uvědomujeme si, že účast na této soutěži může znamenat určitou finanční zátěž pro školy, které nejsou místními, protože si musí zaplatit například autobus. O to víc jsem rád a vážím si, že škol jezdí stále hodně a zajišťují skvělou atmosféru,“ řekl ředitel soutěže Přemek Elšík.

Video

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’po-modules-photogallery‘,’14430′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚559‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚14430‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-photogallery‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x