Zlínští hokejisté zdolali v prodloužení Pardubice 4:3. Mladík Urbanec trefil nejen dva body a cennou výhru, ale také milión korun, která patří k trofeji zvané Prezidentský pohár. Ta se uděluje za prvenství po základní části nejvyšší soutěže.

Zápas 52.kola hokejové extraligy měl dvě tváře. V první třetině domácí jasně dominovali a plné tribuny nešetřily potleskem. Po gólech matadorů Čajánka, Veselého a Balaštíka se zdálo být naprosto jasno. Jenže hosté ve druhé třetině zápas dovedli k průběžné remíze, domácí úplně usnuli a Buchtele, Kousal a Nosek vyrovnali během chvíle na 3:3.

V závěru pak ale přišla přece jen domácí radost, devatenáctiletý Patrik Urbanec rozhodl o tom, že do Zlína putuje zmíněný prezidentský pohár. Vychutnejte si naše video a v něm atmosféru i pozápasové postřehy aktérů dramatického utkání.