Berani podruhé propadli. V neděli se hraje popáté

Místo hladkého postupu po čtyřech utkáních vyrovnaný stav 2:2. Taková je po dvou porážkách hokejistů PSG Zlín na ledě Vítkovic realita čtvrtfinálové série. Přitom oba duely v Ostravě zlínský tým rozehrál velmi dobře, vedení ale ani jednou neudržel.

Jako by tým trenérů Vlacha a Juríka polepila smůla. Ve druhém vítkovickém vystoupení znovu vedli Zlíňané rozdílem dvou branek, když se trefil Okál a ve druhé třetině pak zvýšil už na 2:0 Honejsek. Na bojovné domácí to ale nestačilo, zásahy Húževky, Svačiny a Romana ještě před druhou sirénou průběžný výsledek otočili.

Podobný obrat se ovšem díky Leškovi a Veselému povedl i Beranům v závěrečné části. Ani tentokrát to ale na výhru nestačilo. Strapáč nekompromisně 40 vteřin před koncem řádné hrací doby zúročil tlak domácích v power play.

A pro Zlín smutné rozuzlení přišlo v prodloužení, kdy Leška nešťastně zasáhl Burgerův puk tak, že ten k hrůze Sedláčka skončil za jeho zády.

Stav série 2:2, v neděli v 18.15 odlepují Berani smůlu z hokejek v pátém utkání.