Tři veteráni poslali Berany k branám semifinále. PSG Zlín-Vítkovice Steel 4:0

Hokejisté Zlína zdolali v pátém utkání čtvrtfinálové série play off Vítkovice 4:0. Postup do semifinále je blíž, chybí jedno vítězství.

Hladkou výhru 4:0 zařídili tři z nejzkušenějších hráčů domácích. Ve druhé části hry  se nejdříve krásnou bombou do horního růžku Šindelářovy klece prosadil Radim Tesařík. Za třináct vteřin poslal na hostujícího brankáře projektil podstatně menší průraznosti, brankář Šindelář měl ale zakrytý výhled a „rohatí“ rázem vedli o dva góly.

Efektní dvojzásah Tesaříka pak zanedlouho podrthl Martin Hamrlík a když pak ještě pořád ve druhé třetině ideálně využil Zámorského vybídnutí zkušeně Čajánek, mohl stadion slavit.

Poslední třetina? Kontrola vysokého vedení a v samém závěru skandovaný potlesk tribun.

Berani vedou po výhře 4:0 na zápasy 3:2 a postup do semifinále je blízko. První mečbol mají svěřenci trenéra Vlacha v úterý ve Vítkovicích, případně pak v záloze čtvrteční duel na svém ledě.