Rychlostní zkouška Barum Czech Rally 2013 s číslem 5 na Pindule skončila vítězně pro favorita celé rally jezdce továrního týmu Škoda Motorsport Jana Kopeckého.

Pilot továrního týmu Škoda Motorsport Jan Kopecký pokračuje ve spanilé jízdě 43. ročníkem Barum Czech Rally Zlín. Lídr seriálu FIA Mistrovství Evropy v rally (ERC) vyhrál i pátou rychlostní zkoušku Pindula. Druhý přijel do cíle Václav Pech se ztrátou 2,6 vteřiny, třetí příčku obsadil Roman Kresta. Stejné je i průběžné pořadí soutěže zařazené do ERC a do Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky v rally.

V našem videu se můžete podívat, jak si jezdci poradili s nelehkým terénem na Pindule. „Klouzal mi místy zadek, ale největší problém dělalo prosvítající slunce mezi stromy.“ takto například komentoval svou jízdu leader Kopecký.