Slovácko – Příbram 1:1. Ke spokojenosti daleko

Tohle se Slovácku moc nepovedlo. V 8. kole Gambrinus ligy je domácí remíza s průměrnou Příbramí 1:1 určitě více ztrátou než ziskem. Hrál se bojovný zápas, na který asi nebude moc rád vzpomínat kapitán domácích Jan Trousil, který byl v samém závěru vyloučen.

Možná právě tenhle moment s docela klukovsky zakopnutým míčem jako by dovršil sobotní zmar hradišťského týmu. Po půlhodině hry domácí krutě pykali za poměrně nevinný faul. Míč si k trestnému kopu postavil Pilík a dokázal, že tohle je jeho parádní disciplina. Zakroutil balón tak dovedně, že se brankář Melichárek natahoval marně.

Domácí okamžitě přepnuli na vyšší obrátky, ale štěstí neměli ani trochu. Dvakrát během čtyř minut razítkovali tyč Hruškovy branky Ondřejka a Daníček.

Vyrovnání přišlo až po půli, Ondřejka zblízka překonal v 69. minutě do té doby čarujícího Hrušku. I přes pár nadějných situací se už skóre nezměnilo, za týden na Spartě to asi pro Slovácko, které má po osmi kolech netučných osm bodů, nebude žádný med.