Berani tápou. Vítkovicím podlehli na svém ledě 1:3

Po ledové sprše na Slavii se hokejistům PSG Zlín nevedlo ani v reparátu na vlastním ledě. Vítkovicím podlehli 1:3.

Úvod úterního duelu 8. kola Tipsport extraligy přitom vypadal z pohledu týmu trenéra Vlacha velmi dobře. Už ve 4. minutě se v přesilovce dokonale rozhlédl Leška, puk adresoval k tyči odkryté branky vítkovického Málka a pro Balaštíka to byl snadný úkol – 1:0.

Před polovinou základní hrací doby ale udeřili hosté. Sloboda vystřelil těsně nad ledem a brankář Horčička lovil puk ze sítě.

Pak se dvakrát červenali domácí střelci, Melenovský svoji šanci promáchl a Urbanec se pak nechal vychytat Málkem.

A tak znovu Vítkovice: na trestné lavici pykali dva z nejzkušenějších Zlíňanů Leška s Čajánkem, Húževka tečoval pumelici Stehlíka a hosté šli do vedení.

To pak ještě zvýraznili, když ve 49. minutě rozhodl svým druhým zásahem znovu Húževka. Ztráta bodů musí Zlínské hodně mrzet.

PSG Zlín – Vítkovice Steel 1:3.