Dva body z Chomutova. PSG Zlín zabralo v závěru a vyhrálo 4:3 po nájezdech

O tom, že se hraje až do samotného konce se znovu v nejlepším slova smyslu přesvědčili na daleké štaci v Chomutově hokejisté PSG Zlín. Ještě v 55. minutě prohrávali 1:3, nakonec získali dva cenné body za výhru 4:3 po nájezdech.

Po první třetině vedli domácí góly Hrušky a Baleje 2:0 a s hosty to vypadalo všelijak. Hráli s hodně pozměněnými útoky, ve 29. minutě snížil Veselý.

Deset minut před koncem skóroval domácí Svoboda a akcie beranů šly hodně dolů. Naštěstí se opačným směrem šplhala touha se zápasem ještě něco udělat. Nejprve v 55. minutě snížil Melenovský a v čase 59:21 v pekelném tlaku srovnal bombou Marušák.

V nájezdech tvrdila muzika dvojice „hoho“ mladíků. Brankáře Řehoře vyškolil jak Antonín Honejsek tak i Petr Holík a když Kašík, který naskočil až do nájezdové loterie, zaklel v posledním nájezdu Bartečka, smáli se hosté.

Vyhráli 4:3. V neděli otestují znovu led soupeřů, tentokrát v Hradci Králové.