Berani na východě Čech nebodovali. Mountfieldu podlehli 1:2

Do Hradce Králové jeli s touhou bodovat, vrátili se s nepořízenou. Zlínští hokejisté prohráli na ledě soupeře 1:2 a zatimních 13 bodů po deseti kolech soutěže k přílišné spokojenosti nenabádá.

Do branky Zlína šel tentokrát mladý Kašík. Předvedl velmi solidní výkon, ale v první třetině dvakrát inkasoval. Během tříapůlminutového časového úseku mu poslali kotouč za záda domácí Kudrna a Langhammer.

Do šatný šli ale hosté jen s jednobrankovým mankem, Veselý se parádně opřel do Leškovy přihrávky.

Jenže gólový účet večera byl vyčerpán, nic nepomohl zlínský tlak v závěru. V 54. minutě viselo vyrovnání na vlásku, ale domácí beci odpálili puk z brankové čáry za překonaným brankářem Kantorem.

PSG je v tabulce na osmé příčce, šest bodů za vedoucími Pardubicemi, ale jen tři před posledním Litvínovem. Ve čtvrtek hostí v předehrávce 11.kola mistra z Plzně. Zápas začíná na Zimním stadionu Luďka Čajky v televizním čase 18.20.