Bílí tygři lapeni v Horčičkově neprůstřelné kleci. Zlín-Liberec 3:0

Cenné tři body si připsali zlínští hokejisté. Ve 13. kole Tipsport extraligy, na závěr první čtvrtiny soutěže, zdolali liberecké Bílé tygry 3:0. Brankář PSG Luboš Horčička knihuje první nulu sezóny.

Domácí se na hosty vrhli drtivým náporem. V šesté minutě byl obránce Tesařík v přesilovce netradičně před brankou hostujícího Melicherčíka a pohodlně skóroval do prázdné.

V minutě 13. si domácí užili trestného střílení. Nařízeno bylo přísně, faulovaný Holík je proměnil se štěstím, puk se po jeho střele za hostujícího brankáře doslova došoural.

Liberečtí se zvedali po dvou direktech ztěžka, jejich ojedinělé šance likvidoval s přehledem brankář PSG Horčička.

V samém závěru pak stvrdil výhru domácích Okál.

V neděli načínají berani druhou čtvrtinu domácím duelem s Litvínovem. Na zápas se jde poprvé v novém čase. Už v 15.30. Ideální příležitost pro rodiny s dětmi.