Hokejisté PSG v Kladně. Vstali z mrtvých… a pak přece padli

Hokejisté PSG Zlín prohráli v 15,. kole nejvyšší soutěže na ledě Rytířů Kladno 2:3 v prodloužení. Rozhodující branka padla v poslední vteřině pětiminutového prodloužení.

Do šatny po první třetině šli svěřenci trenéra Vlacha a Juríka s hlavami  „na půl žerdi.“ Zlínští totiž prohrávali 0:2 a nevypadalo to s nimi dobře. První branku vstřelil Dragoun ve 13. minutě, další pak za pět minut Rudovský, když domácí hráli poslední vteřinu přesilovky pět na tři.

Až ve 34. minutě se gólově urodilo také za brankářem Cháberou. Končila pro změnu přesilovka beranů, Veselý vypálil a snížil.

Ve 49. minutě pak po dobré orientaci na brankovišti srovnal Čajánek a až do konce řádné hrací doby měli hosté hrající bez indisponovaných útočníků Köhlera, Čecha a Honejska navrch.

Následovalo prodloužení, a když už se chystali milovníci samostatných nájezdů na oblíbené představení, utnul vteřinu před koncem pětiminutovky tyhle představy zkušený Hlaváč. Puk doslova dotlačil za Horčičku a tak vezou Zlínští jen bod.

V neděli od půl čtvrté odpoledne si na vlastním ledě budou chtít spravit chuť s tradičním rivalem z Třince.