Fotbal zase neměl logiku. Zlaté a šťastné tři body pro Slovácko

Mimořádně cennou výhru 2:1, tři body ale rozhodně ne spokojenost s hrou. To všechno si z Brna, kde stále hostuje nováček ze Znojma, přivezli fotbalisté Slovácka.

Měli jsme hodně štěstí, dobře jsme hráli snad prvních patnáct minut. To, co dnes neproměnili domácí, nad tím zůstává rozum stát.“ Tak hodnotil zápas trenér Slovácka Svatopluk Habanec.

Už v 10. minutě hosté vedli, Došek šel po stažení ve vápně k zemi a Kerbr zamířil z penalty přesně. Pět minut před půlí se prodral před brankáře Hrubého Ondřejka, míč si zřejmě mírně postrčil rukou, ale letmý dotyk rozhodčí neevidovali, průstřel znojemského brankáře se povedl dokonale. 0:2.

Aby to ale Slovácko nemělo lehké, ještě před půlí šel do sprchy Rada, který po odpískání atakoval stejnou měrou jako další stoper Košůt útočníka Znojma Nepožitka

Nesmyslný kontakt, když už náš brankář drží míč,“ komentoval důležitý moment utkání trenér Habanec.

Celá druhá půle byla o emocích, často velkých šancích domácích, poněkud omšelém nakopávání oslabených hostů, jejich důsledné obraně a jediném Nepožitkově gólu Znojma v samém závěru.

Tři body se moc cení, na zápas by ale zřejmě i jeho vítězové docela brzy rádi zapomněli.