Dva body v bitvě se Slavií. Nájezdy rozhodl Honejsek

Mohly být tři. Jsou dva. Řeč je o bodovém zisku hokejistů PSG Zlín v duelu 20. kola Tipsport extraligy. Berani zdolali pražskou Slavii 4:3 po nájezdech. O tříbodový zisk přišli docela smolně nedlouho před koncem základní hrací doby.

Úvod vyšel domácím, v 5. minutě se mazácky zorientoval před brankou pražského Furcha Petr Čajánek.

Začátek druhé třetiny byl ale v gólové režii hostů. Ujel Jakub Sklenář a Horčička neměl na jeho bekhendovou parádu nárok. Za chvíli se ale více než čtyři tisícovky diváků znovu tetelily radostí. Balaštík se nejdříve neprosadil, pak ale uplatnil tradiční důraz a domácí znovu vedli, běžela 25. minuta.

Gólové hody začátku druhého dějství ale rychle pokračovaly na druhé straně, pohotový Sklenář svým druhým gólem v utkání znvou srovnal.

Do poslední pauzy se domácím znovu podařilo otočit vývoj zajímavého duelu na svoji stranu, Veselý pěkně tečoval Leškovu střelu.

V čase 58.44 ovšem přišlo zaváhání domácí obrany hodně draho, Valach prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Následovalo prodloužení a samostatné nájezdy. Do branky PSG šel Kašík a vychytal všechny tři Slávisty, zato domácí šikula Honejsek stanovil konečné skóre. Zlín bere dva body za výhru po nájezdech 4:3.