Hned ve dvou termínech, a to 7. a 14. prosince, se lidé mohou zapojit do kurzu pečení vánočního cukroví. „Upečeme společně 10 druhů tradičních a nejoblíbenějších druhů vánočního cukroví, které si pak účastníci kurzu odnesou s sebou domů,“ podotkla Vičanová.
V rámci dalšího kurzu se bude připravovat štědrovečerní menu. Lidé se pod dohledem profesionálů naučí připravit kapra, a to pětkrát jinak. Kurz se uskuteční 18. prosince.
„S blížícím se koncem roku jistě lidé uvítají i tipy a triky pro pohoštění na party. S naším menu zahrnujícím guacamole, bruschetty, pikantní křidélka, originální jednohubky či pomazánku k pivu, uspokojí i ty nejnáročnější strávníky. Kurz Vychytané silvestrovské pohoštění bude na programu 27. prosince,“ dodala Vičanová.