Hubený bod PSG z Litvínova. Domácí vyhráli po nájezdech 1:0

Na začátku druhé poloviny základní části hokejové Tipsport extraligy vydolovali hokejisté PSG Zlín v Litvínově jenom bod. V normální hrací době ani v prodloužení gól nepadl, díky přesnější mušce v nájezdech vládne větší spokojenost na severu Čech.

Samotný zápas moc krásy nepobral, Horčička dokázal už podruhé v řadě vychytat čisté konto, o fous lépe se ale v nájezdech vedlo jeho protějšku Francouzovi v litvínovské kleci.

Příliš šancí se během pětašedesáti minut neurodilo, Litvínovští byli gólově sterilní na svém stadionu podruhé v řadě.

V první třetině stojí za zmínku neproměněná šance Čajánka, později pak Pirošova nastřelená horní tyč. Pak už jen Ručínského příležitost a následný pokus Kubiše.

V nájezdech se dvakrát prosadil domácí Hanzl a jeho spoluhráč Hübl, za hosty byli přesní Holík a Leška.

Verva Litvínov- PSG Zlín 1:0 po nájezdech, v pátek se jde ve Zlíně dobývat brnění kladenských Rytířů.