Tři body za chvíli strachu. PSG Zlín – Rytíři Kladno 3:2

Hokejisté PSG Zlín zdolali ve 28. kole nejvyšší soutěže Kladno 3:2. Zápas měli výborně rozehraný, pak se ale dočkali dramatického závěru, ale i šťastného samotného konce.

Úvod vyšel domácím na jedničku, Leška krásně našel Balaštíka a ten mířil ve 3. minutě neomylně do poloodkryté klece brankáře Cikánka. Druhý zásah připravil znovu nejlepší zlínský nahrávač všech dob. Tentokrát si vybral obránce Řezníčka a jeho rána zapadla do kladenské branky v 15. minutě.

Ještě veseleji bylo na chladném zimním stadionu Luďka Čajky ve 33. minutě, to  totiž konečně protrhl neskutečnou střeleckou steriltu této sezóny svým premiérovým gólem Bedřich Köhler.

Ale závěr domácím moc nevyšel. Ve dvojnásobném oslabení v minutě 51. se prosadil Miloslav Hořáva, a aby bylo ještě větší vzrůšo, potrestal další zlínské vyloučení v 56. minutě Doudera. Vyrovnání se ovšem ani přes kladenskou snahu v power play nekonalo.

PSG Zlín – Rytíři Kladno 3:2. V neděli míří berani za pokusem zkorodovat třineckou ocel na jejím ledě.