Pátek 13. Pro hokejisty Zlína platil. Podlehli Karlovým Varům 2:4

Smolné datum, smolný výsledek. Zlínští hokejisté ztratili na vlastním ledě všechny body. Nečekaně je ve 30. kole Tipsport extraligy odevzdali cílevědomějším Západočechům, když prohráli 2:4.

V první třetině potrestal liknavost domácí obrany šťastnou dorážkou skákajícího puku exzlínský Stanislav Balán.

Týž hráč byl také u navýšení skóre, před polovinou hrací doby dorazil puk za Horčičku. Za chvíli bylo s domácími ještě hůře, to když využil zaváhání zlínských zadních řad Pohl.

Náplast na nespokojenost fandů dal gólem v oslabení v poslední minutě druhé periody Urbanec.

Devět minut před třetí sirénou pak skóroval Marušák, v závěru ale domácí nevyužili přesilovku a inkasovali v poslední minutě při power play z hole Vachovce do prázdné klece.

Pátek s datem 13. domácím vůbec nesedl, hosté vyhráli zaslouženě 4:2.

V neděli jedou Zlínští na reparát do Pardubic.