Brněnská radost ve Zlíně. Kometa vyhrála 4:1

Ve Zlíně bylo v neděli odpoledne na hokej vyprodáno. Čímž výčet pozitiv ze strany domácího klubu začíná a zároveň končí. Samotný zápas svěřencům trenéra Vlacha ale vůbec nevyšel. Výhra Komety, která měla ve 100 kilometrů vzdáleném Zlíně, spoustu věrných fandů, byla ve 32. kole Tipsport extraligy z kategorie zasloužených.

Až do poloviny utkání bylo skóre hodně hubené, hosté vedli od 8. minuty Vondráčkovým gólem. Domácí přitom trestuhodně promrhali dvě přesilovky pět na tři a to v derby rozhodlo.

Ve 30. minutě trefil podruhé za Kašíka brněnský Káňa a když pak v oslabení přibil třetí hřebíček do zlínské štěpánské rakve Burian, bylo vlastně rozhodnuto.

Pak sice ještě ve druhé části snížil zlínský Balaštík, ale v samém závěru pak domácí hořce pykali za sérii nedisciplinovaných zákroků a jejich jakékoliv snahy smazal v dvojnásobné přesilovce chvíli před koncem brněnský Tomáš Svoboda.

Domácí se se starým rokem na svém ledě loučí stejně mrzutou jako spravedlivou porážkou 1:4.