Příjemná víkendová bilance: 5 bodů v beraním kožichu

Velmi příjemných pět bodů přivezli o prvním lednovém víkendu z kluzišť soupeřů hokejisté PSG Zlín. Zatímco na ledě posledního Chomutova byly nejméně dva body povinností, plné konto z domácího prostředí druhého Hradce Králové, to je paráda.

Druhý bod z Chomutova za výhru 3:2 po nájezdech přivála po dlouhatánské nájezdové sérii kouzelná finta obránce Zámorského. V Hradci Králové ovšem přes dramatický závěr na prodloužení natož nájezdy nedošlo. Berani knihují důležité vítězství 2:1.

Prvním střelcem byl v polovině zápasu Filip Čech, ve třetí třetině pak potvrdil stoupající střeleckou chuť Bedřich Köhler. Domácí už jen chvíli před koncem korigovali Rouskem a výbornému Kašíkovi v nedělním večeru překazili čisté konto.

Což nevadí při vědomí plného bodového zisku a upevnění pozice v horních patrech tabulky. Dlouhý domácí půst skončí pro zlínské fandy v pátek 10. ledna, kdy se hraje na Zimním stadionu Luďka Čajky repríza finálového boje s Plzní.