Plzeňáci zase loupili ve Zlíně. Na západ Čech vezou výhru 4:2

Venku téměř stoprocentní, doma ale jaloví. Tohle platí momentálně na hokejové zlínské berany jako ušité. Více než dva týdny trval po porážce od Komety půst zlínského fanouška, body ale nemohl oslavit ani na začátku druhého víkendu roku 2014. Zlínští podlehli Plzni 2:4.

Domácí dokázali zareagovat na dvougólové vedení hostů, které zajistili v závěru první části Kratěna a pak ve 27. minutě Lev. Ve 35. a 37. minutě Zlínští srovnali dvěma přesilovkovými trefami Čajánka a Holíka. A tak, jak se fandové chvíli tetelili blahem, tak se během dalších 55 vteřin zase zahalili do smutku.

Mistr totiž na rychlé vyrovnání odpověděl ještě bleskověji a smetl domácí bodové vize brankami Pletky a Lva.

V samém závěru se ještě diváci kochali bitkou Dudy s Okálem, jenže pěstmi se góly nedávají a tak platí, že ve 37. kole extraligy prohrálo domácí PSG se Škodou Plzeň 2:4.