Body na Spartě ulétly. Pro hokejisty PSG Zlín jde do tuhého

Těsná porážka na ledě pražské Sparty, suverenního lídra Tipsport extraligy, má pro zlínské hokejisty příchuť pelyňku. Utekl jim začátek zápasu a přes všechnu snahu už na body nedosáhli. Prohráli těsně 1:2.

Tabulka se kolem šestého místa, tedy pozice zajišťující bezproblémový vstup do play off, pořádně zahušťuje a každý bod je cenný.

V Holešovicích utekl hostům úvod, už na začátku 2. minuty jásali domácí, Kašíka překonal Kumstát. když pak za dalších deset minut přibyl druhý gól z hole Přibyla, vypadalo to s berany všelijak. Snížit pak mohl Köhler, ale také zvýšit pro změnu exzlínský Ivan Rachůnek.

Veselého trefa ze začátku třetí části hostům zvedla náladu, ale i přes dvojnásobnou výhodu v power play už vyrovnání nepřišlo.

Náprava se nabízí v dalším týdnu, tři utkání na domácím ledě. V úterý Vítkovice, v pátek Liberec a v neděli při oslavě 85. narozenin zlínského sportu číslo jedna Litvínov. V neděli se jde na hokej jednotně za 85 korun.