Berani začnou čtvrtfinále doma. Prověří je Hradec Králové

52. kolem skončila základní část hokejové Tipsport extraligy. Zlínští hráli v Liberci, Bílí tygři je nakonec udolali 4:3 po nájezdech, ovšem právě jediný bod posílá partu trenéra Vlacha na čtvrté místo a čtvrtfinále tak začnou s Hradcem Králové na svém ledě.

Mohlo to ale být úplně naopak, Hradečtí totiž vyhráli v Plzni a nebýt Leškova úžasného sóla a jeho gólu necelé půl minuty před koncem řádné hrací doby, byl by gard obrácený.

V zápase na severu Čech vedli domácí už 2:0, hosté ale srovnali v závěrečné dvacetiminutovce zásahy Köhlera a Balaštíka. Tygři tři minuty před koncem znovu vedli, jenže jejich tříbodové choutky uťal svým šestým gólem v sezóně právě Leška. Až jednou – za dlouho – tenhle hokejista ve Zlíně skončí svoji úžasnou kariéru, bude se mimo jiné vzpomínat i na jeho nádherný vyrovnávací gól.

Následuje předkolo play off, regenerace sil a pak už čtvrtfinále s Mountfieldem. Sezóna zdaleka nekončí, opakování loňského finále nemusí být jen snem, kvalitu tým rozhodně má.