Takhle prosím ne. Fatra Zlín-ČZU Praha 0:3

Na úvod čtvrtfinále play off extraligy volejbalistů se hráči zlínské Fatry vůbec dobře nevyspali. A během utkání, jako by to chtěli dohnat. Prohráli hladce po mdlém výkonu ve všech herních činnostech 0:3.

Divácké kulise rozhodně nepřidala časová kolize se zápasem hokejistů proti Hradci Králové, povzbudit logicky přišli jen věrní. A možná litovali.

Jen úvod první sady byl vyrovnaný, pak hosté ufrnkli na nezvládnutelný rozdíl a domácí marně dotahovali. První set vyhráli Pražané 25:21, když řádil nejen smečař Finger, ale v rozhodujících míčích i Böhm, který moc a moc zlobil i na podání.

I v polovině druhého dějství hosté odskočili, Fatra dřela, ale vyrovnanou koncovku si znovu připsali hosté. 25:23 pro ČZU Praha.

Jejich lepší psychika a víra ve vlastní síly jim vystačila i ve třetím setu, který vyhráli snadno 25:20.

Celkově tedy Zlín, mírný favorit, krutě klopýtl, ztraceno ale není nic, možnost k nápravě a vyrovnání série hned ve čtvrtek ve zlínské Sportovní hale Euronics. Přijďte povzbudit, je to potřeba. Začíná se v 17.00.