… a začínáme znovu. Zlín prohrál v Hradci 1:5, stav série 2:2

Tohle zlínským hokejistům nevyšlo. Ve čtvrtém čtvrtfinále play off prohráli na ledě Hradce Králové jednoznačně 1:5. Stav série je tedy vyrovnaný na 2:2.

Přitom to zpočátku nevypadalo vůbec špatně, čtyři vteřiny před koncem první části nabil Honejsek Veselému a ten z těžkého úhlu překonal novice v domácí kleci Kacetla. Jenže, kdo by to byl řekl, šlo protentokrát o střeleckou labutí píseň v beraním rouše.

Pak už vzali režii hry do svých rukou domácí, během jedenadvaceti sekund 23. minuty Švagrovský a Knotek dvakrát pokořili hostujícího Kašíka a zápas se úplně otočil.

V poslední třetině si domácí zařídili před vlastními fandy slušnou střelnici a Mertl, Jank a Marek smazali naděje PSG na třetí výhru.

Série je tak vyrovnaná na 2:2 a nový začátek má ve středu ve Zlíně. Hraje se na čtyři vítězná utkání.