Plný zásah v Praze. Volejbalisté Fatry Zlín před branami semifinále

Zvesela míří domů z Prahy volejbalisté zlínské Fatry. Zvládli i druhý duel na hřišti ČZU Praha, vyhráli 3:1 a ve čtvrtek mohou v městské hale ve Zlíně "Na Zeleném" rozhodnout o postupu do semifinále, tedy mezi nejlepší čtyřku České republiky.

V nevelké a nevysoké hale v Praze si v koncovce prvního setu zahráli s nervy svých hlasitých fanynek a i když měli set dobře rozehraný, museli vynaložit hodně umu při odvracení setbolů domácích, nakonec vyhráli první dějství 31:29.

Druhý set byli domácí v totálním útlumu, Zlínští jim povolili jen šestnáct míčů.

Ve třetím dílu se ale do útlumu dostali hosté a ČZU psala výhru 25:20.

Čtvrtý set ovšem díky pestřejšímu útoku a v závěru i výbornému podání patřil Fatře, poměr míčů 25:21, výhra 3:1. V Praze plný zásah a velmi nadějné vedení v sérii 3:1.