Naděje žila 54 minut. Smůla polepila Pantery

Jaká smůla a jaká škoda. Navzdory mimořádně disciplinovanému výkonu na hranici možností, navzdory vedení až do 55. minuty nakonec otrokovičtí Panteři odešli z prvního semifinále play off florbalové extraligy se sklopenými hlavami. Vysoce favorizovanému Tatranu Střešovice podlehli na úvod série 1:2.

Přitom už od 6. minuty vedli, když Uhrinovského vybídnutí bleskově využil ostrostřelec otrokovických šelem Marek Matejčík. Díky vynikajícímu Michajlovičovi v brance i bezchybnému taktickému výkonu všech hráčů vedli hosté až do času 54:09. Už už se zdálo, že se rodí senzace, jenže pak domácí využili drobné chyby v obraně Panterů a Vávra vyrovnal.

Šokovaní hosté za chvíli, konkrétně za necelé dvě minutky, inkasovali podruhé z hole Kolíska, když v síti skončilo jeho nevinné nahození.

V sérii tak vede favorit z Prahy 1:0, další duel je na programu ve čtvrtek znovu v hlavním městě.