Dokonáno jest! Zlínští hokejisté jsou v semifinále. Zdolali Mountfield v prodloužení 2:1

Hokejisté PSG Zlín jsou v semifinále play off  extraligy. Nadřeli se, vítěznou tečku napsal v 76. minutě Petr Čajánek. Zlín vyhrál na ledě hradeckého Mountfieldu 2:1 a celou sérii 4:2.

Zápas se hrál dlouho bez branek, ani vyložených příležitostí příliš nebylo. Chvíle pro Vlachovu družinu přišla ve 38. minutě, dvě vyloučení domácích v rychlém sledu dala hostům velikou příležitost. A tu využil Balaštík.

Domácí se před plným hledištěm zdaleka nevzdali. Vyplatilo se jim to, na začátku 48. minuty hostující Štůrala poprvé ve dvou utkáních inkasoval, prostřelil ho domácí Škoda.

Dlouhé nervydrásající prodloužení skončilo vítězným gólem kapitána PSG Petra Čajánka, čas 75.14.

V semifinále si Berani zopakují loňské vystoupení proti Třinci.