Reparát na jedničku. Slovácko zdolalo Bohemians 1905 4:1

Podruhé nevstoupili do téže řeky. Respektive nenechali soupeře z pražských Vršovic loupit body. Zatímco Slavii po slušném výkonu podlehli fotbalisté Slovácka hodně smolně 1:2, Bohemku poslali domů se čtyřkou.

Však také domácí přistoupili k utkání s největší vážností a hodně jim pomohl první gól, do té doby nic moc. Ve 30. minutě skóroval Libor Došek svým typickým způsobem, tedy hlavou po centru Valenty. Mohl přidat i druhý gól, ale jeho hlavičku tentokrát přitáhl brankář Švenger jako magnetem.

Domácím ovšem dokonale vyšel nástup do druhé půle. Nejdříve Kalouda v 54. minutě ideálně vybídl ke gólové chuťovce svátečního střelce Šumulikoskiho a za dvě minuty na to už rozhodl Trávník.

Hosté pak ještě korigovali po útlumu domácích Mikušem, ale smetánku nakonec, v nastavení, slízl znovu Došek, když mu pěkně přihrál Diviš.

Klid na Slovácku, výhra 4:1 se cení. I z psychologického pohledu.