Dobrý bod z Jablonce zajistil Diviš. Slovácko remízovalo 1:1

Do Jablonce Slovácko pro body nejezdí. Tentokrát se z dalekého Peltova severu Čech vrací docela v pohodě. Tedy, co se výsledku týče. Naopak alarmující zprávou je zranění kapitána Libora Doška, který odstoupil už v 18. minutě zápasu.

A další nepříjemnost přišla za čtyři minutky. Trávník zřejmě stáhl v pokutovém území Juna a kopala se penalta. Ne tak dávno ještě zlínský záložník Novák namířil míč ze své kopačky k levé tyči přesně, Heča na míč málem dosáhl, nicméně domácí vedli 1:0. Celý první poločas diktovali Jablonečtí tempo, brankář Slovácka se vytáhl třeba při Kopicově ráně, kterou dostal na břevno.

Druhá půle – jiný obrázek. Hosté dokonale vyztužili střed hřiště, vycházely jim kombinace. Po jedné z nich upaloval Diviš sám na brankáře Hrubého, ale po kličce pálil levačkou do míst, kde hájil brankovou čáru obránce Romero.

V 77. minutě si ovšem Diviš vše vynahradil, znovu se dostal sám před jabloneckého brankáře a tentokrát jej šouravou střelou pokořil.

Slovácko veze bod, doufá v uzdravení Doška a hostí o víkendu poslední Jihlavu.