Favorit jde v poháru dál. Slovácko vyhrálo v Prostějově 4:1

Ve druhém kole Poháru České pošty hostovali fotbalisté Slovácka v Prostějově. Úvod jim vůbec nevyšel, nakonec ale vezou ze hřiště účastníka Moravskoslezské fotbalové ligy jasnou výhru 4:1.

Jak už to v podobných pohárových duelech bývá, rozdíl dvou tříd nebyl na úvod patrný. Slovácko bez Doška, Kerbra  i Diviše, tří nejgólovějších plejerů, zaspalo první desetiminutovku. V 9. minutě se parádně prosadil zkušený prostějovský Kroupa.

Trenér Habanec zvýšil hlas a jeho svěřenci obrátky. Do půle výsledek otočili brankami Břečka a Kalouda.

Týž hráč pak už určil, kdo vyhraje, to běžela 73. minuta, ještě předtím ale musel svou třídu prokazovat brankář Heča.

V samém závěru dorazil snaživé domácí Diviš. Hosté blamáž nepřipustili, před domácím duelem Synot ligy s Jihlavou se předvedli ve slušném světle a vyhráli zaslouženě.