Propadák s fůrou náhradníků. Zlín dostal od Zvolenu pět gólů

Tohle se stát v extralize, budou se fandové mračit ještě hodně dlouho. Na omluvu zlínských hokejistů, kteří dva dny po skalpu silného švédského Djurgaardens zkolabovali se slovenským průměrným týmem ze Zvolenu budiž řečeno, že hráli v hodně jiné sestavě. I tak prohra 1:5 bolí a varuje.

Pod ochrannými křídly kapitána Čajánka, ale bez Lešky, Marušáka, Žižky, Balaštíka či Köhlera nastoupila sice silně kombinovaná sestava s mnoha mladíky, ale výše porážky i tak pálí.

Zlínští nehráli dobře hned od úvodu, za 12 minut už prohrávali o dva góly a když pak Ondráček neproměnil trestné střílení, šlo to s nimi pěkně ostře z kopce.

Další dva góly dostal Horčička ve druhé části, ten druhý dělila od pauzy přesně jedna vteřina.

Pět minut před koncem dali hosté Ďalogou pátý šíp do prodyšného beraního kožichu a Okálovo snížení na 1:5 pár desítek vteřin před závěrem už náladu nejvěrnějším fandům moc nevylepšilo.

Ve čtvrtek se hraje o nápravu nálady i dobré pověsti proti Karlovým Varům, tentokrát ovšem na zimáku v Břeclavi.