Další body pro Slovácko. Příbram si odvezla čtyřku

Spokojenost pod Buchlovem. Slovácko zdolalo Příbram jasně 4:1 a v Synot lize má po šesti kolech 10 bodů. Což není málo.

Už po devíti minutách se v kraji krojů juchalo. Aby ne, když Libor Došek využil své výšky a v souboji s brankářem Krbečkem uspěl po Divišově centru zprava.

Druhý gól dali domácí ve 21. minutě. Stejně jako první gólovou akci načal i tuhle aktivní Rada. Úžasným pasem z poloviny hřiště poslal Kaloudu až na prohlídku, copak že dělá brankář Krbeček. Kalouda naprosto mazácky míč z první umístil mimo dosah golmana. Tohle byla velikánská paráda!

V minutě s pořadovým číslem 49. hrůzně promáchl hostující Sus a Diviš si pohrál s míčem tak, že jej znovu napálil za Krbečkova záda.

Příbram pak hrála docela dobře a Filo to v 71. minutě strvdil pohotovým gólem.

Hostům ale nebylo přáno. Po další hrubce tečoval míč Kalouda – hotovo, vymalováno, rozjásáno. 4:1.