Potřetí to nevyšlo. Zlín podlehl v Lize mistrů Fribourgu 2:3 po prodloužení

V Lize mistrů hráli potřetí, poprvé padli. Po boji, v prodloužení. PSG Zlín - HC Fribourg - Gottéron 2:3.

Zase to byla velmi zajímavá konfrontace, švýcarský tým je silný, to se vědělo. Ve třetím kole Ligy mistrů se berani ujali vedení, když se domácímu publiku předvedl v přesilovce Tomáš Žižka, jeho bomba skončila v síti. Na zlínské vedení ze 7. minuty hosté odpověděli velmi brzy, přesně za 88 vteřin propálil Horčičku Mauldin.

Ve 28. minutě už Švýcaři vedli, pěknou přihrávku Plusse plusově využil Mottet. Pak diváci kroutili hlavami, když nevyužil velkou šanci Balaštík. Bleskovým zásahem lapačkou ho začaroval golman soupeře Nyffeler.

Jásalo se až při power play domácích v 59. minutě, Marušák napálil puk tak dovedně, že naskočilo skóre 2:2.

V prodloužení, konkrétně v jeho čtvrté minutě, ale juchali hosté, svým druhým gólem rozhodl křídelník Mauldin.

Odveta za pár desítek hodin, do Švýcarska letí Zlíňané z Vídně, za týden už načnou extraligu s Mladou Boleslaví na vlastním ledě.