S Fribourgem v Lize mistrů Zlíňané podruhé padli

Ve čtvrtek doma 2:3 po prodloužení, tentokrát na ledě soupeře ve Fribourgu znovu 2:3, aby byla smůla ještě citelnější, prohráli Berani po nájezdech.

Branky hostů dávali Vlach a Leška, hosté ze Zlína dvakrát vedli, ve třetí třetině ale inkasovali vyrovnávací gól a pak už to byla loterie v podobě prodloužení a nájezdů. V nich byli tentokrát hosté naprosto sterilní a proto si vezou jen bod. Trenér Vlach jinak zápas chválil: „hrálo se kvalitní utkání na kvalitním ledě, lepším než u nás. Penalty jsou vždy loterie, tentokrát nevyšly.“

V dalším zápase skupiny vyhráli němečtí Eisbären Berlín nad stockholmskými Djurgaardens a tabulka má dvě kola před koncem zajímavou podobu. Zlín je druhý se sedmi body, bod před ním poslední přemožitel z Fribourgu, bod za Berany Švédové.

Důležitý tak bude 23. září duel ve Skandinávii, na závěr pak přijedou do Zlína Berlínští Lední medvědi.

Ale mezitím už začne extraliga. V pátek bude otevíracím duelem souboj mistra s nováčkem z Mladé Boleslavi.