Krutá rána od nováčka. Mistr vedl 2:0, prohrál 2:3

Olomouc v euforii, mistrovský Zlín na kolenou. Ve 3. kole Tipsport etraligy se hosté ze Zlína museli sklonit před elánem a nadšením Olomouckých. HC Olomouc-PSG Zlín 3:2.

Zprvu to vypadalo, že se mistrovský tým v plechové aréně uprostřed hanácké metropole pěkně vydovádí. V přesilovce v 11. minutě našel Leška parádně Köhlera a ten stejně pěkně zamířil pod břevno přesunujícího se Trvaje.

A za pár desítek vteřin jásal zlínský fanouškovský kotlík podruhé. Ondráčkovu ránu pohotově uklidil do sítě Vlach.

Stačila ale malá nepozornost v zadních řadách a olomoucký Diviš ji rychle na konci 17. minuty potrestal. A pěkně zaplněný stadion ucítil šanci.

Ta přišla opakovaně ve druhé třetině. Ve 36. minutě domácí využili přesilovou hru, když na konci ostřelování Kašíka byl Cibák.

Otřesený mistr inkasoval za 62 sekund ještě jednou, to se prosadil Laš.

Šance obou týmů eliminovali ve třetí dvacetiminutovce oba brankáři a tak radost zbyla na domácí. Vyhráli po boji 3:2.